JAMPS En las redes sociales

Örgü Boyunluk
Okunma 4886
Yorumlar 0
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
boyunluk modelleri nasıl yapılır, boyunluk nasıl yapılır, boyunluk örgüsü nasıl yapılır, erkek boyunluk nasıl yapılır, haroşa boyunluk nasıl yapılır, kolay boyunluk nasıl yapılır, örgü boyunluk örgü, boyunluk fiyatları, örgü boyunluk modeli, örgü boyunluk modelleri, örgü boyunluk nasıl takılır, örgü boyunluk nasıl yapılır, örgü boyunluk örnekleri, örgü boyunluk satın al, örgü boyunluk yapılışı, örgü boyunluk yapımı, örgü boyunluklar, salaş boyunluk nasıl yapılır, sökmeli boyunluk nasıl yapılır, yün boyunluk nasıl yapılır, Örgü Boyunluk Nasıl Yapılır, Örgü Boyunluk Yapımı, Örgü Boyunluk Yapımı Videolu Anlatım, Örgü Boyunluk, Boyunluk Nasıl Yapılır, Boyunluk Örgüsü, Örgü Boyunluk, Örgü Boyunluk Yap, Örgü Boyunluk Yapılışı, Boyunluk Yapmasını Öğren, El işi Örgü, El İşi Örgüler, Laleli İğne Oyası, Laleli İğne Oyası Modelleri, Laleli İğne Oyası Yapılışı, Laleli iğne Oyası Nasıl Yapılır, Laleli İğne Oyası Resimli Anlatım, Resimli Laleli Oya, İğne Oyası, İğne Oyası Örnekleri, Örnek iğne Oyaları, Oyalar, İğne Oyası Nasıl Yapılır, Oya Yapmak, Oyalar, İğne, El İşi Örgüler, El işi, El Emeği, Oyacı, Oya İğnesi, Oya Örnekleri, Örnek Oyalar, Renkli Oya, Oya, İğne Oyası ipi, İğne İle Yapılan Oya, Resimli İğne Oyası Örnekleri, Türk Oyaları, İlginç Oya Örnekleri, Değişik Oya Örnekleri, Değişik İğne Oyaları, İğne Oyası Yapılışı, İğne Oyası Yapmak, Oya Yapımı, Oyalar, Dantel, Örgü, Havlu Kenarı,

Bu örgüyü yaparken 5 numara tığ şiş kullanıyoruz. Öncelikle 2 ilmekle başlıyoruz ve 200 ilmek olana kadar örmeye devam ediyoruz. Aşağıdaki videonun 4. dakika 30. saniyesinde ki bölümdeki gibi 15 sıra örüyoruz. 15 sıra tamamlandıktan sonra tersinden iki ucunu birleştiriyoruz. Ve boyunluğumuz hazır. Diğer tüm detayları videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Az da olsa örgü yapmayı biliyorum diyen bu basit ama şık örgüyü yapabilir...
Kolay gelsin...

orgu-boyunluk.jpg
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi