JAMPS En las redes sociales

Doğum günün kutlu olsun MECHUL
Okunma 5401
Yorumlar 2
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Heart  Yaşadığını yaşadığın an yaşayacaksın. Evet aynen bu cümledeki kadar çok kere!  

Gökyüzüne dikeceksin gözlerini, uzun uzun bakacaksın. Rüzgar yanından geçip gidemeyecek, uzun uzun çekeceksin içine, toprağa batıracaksın ayaklarını, kök salacak. 

Kim varsa sevdiğin, öp öp öpeceksin. 
Seviyorsan, yüzünü güldürene dek söyleyeceksin. 

Güzel bir şey gördüysen, gidip sarılmaya sarılamıyorsan, oturup çizmeye çizemiyorsan, yazmaya çalışacaksın. 

Her ana, eşsiz bir heykele, bir sanat eserine bakar gibi kıymetini teslim edeceksin ki... O da seni kucaklasın. O, o ana özel bir gösteri. 
Bir daha orası öyle olmayacak. Onlar da öyle olmayacak. İşin daha da tuhafı sen bile başka olacaksın başka sefere...

Hayatın içine çekemediği, hayatı içine çeken o nadir insanlardan olmak iste...Kafası dağılmayan, dalıp gitmeyen. Önündeki o büyülü berraklığa onu çizecek, avucunu daldırıp içecek kadar yakın. Yakından da yakın.

Hayatı böyle yaşaman dileğimle  doğum günün kutluyorum Güzel insan  Sağlıklı mutlu  ailen ile  güzel ömürler diliyorum .  Heart
BİR YASAKDAN İBARETSİN... Heart
Ara
Teşekkür Edenler:
(25-09-2016, Saat: 03:23 )Eftalya Nickli Kullanıcıdan Alıntı:   HeartGüzel bir şey gördüysen, gidip sarılmaya sarılamıyorsan, oturup çizmeye çizemiyorsan, yazmaya çalışacaksın. Heart

Güzel dileklerin için teşekkür ederim güzel insan. Doğum günümü hatırlaman beni sevindirdi ama en çok uzun zaman sonra senin varlığından haber almak daha çok mutlu etti beni. 
Teşekkür Edenler:
85e1414797ea078fda4cb7f3cbd7a1cc.jpg

Önemli değil
BİR YASAKDAN İBARETSİN... Heart
Ara
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi