JAMPS En las redes sociales

Kendimden Kaçan Bir Sağır, Hiçbir Şey Görmeyen Bir Körüm
Okunma 3914
Yorumlar 0
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
kendimden-kacan-sagir.jpg

Kendimden Kaçan Bir Sağır, Hiçbir Şey Görmeyen Bir Körüm

Neydi Bu Kalemi Yeniden Elime Aldıran? Herkesten Köşe Bucak Sakladığım,
Kendime Bile İtiraf Edemediğim Duygularımı Dökmeme Sebep Olan Şey Neydi?
Neyse Sebebinin Ne Önemi Var... Yazıyorum İşte...

Yine Aklıma Sen Geldin... Saatlerce Kendimle, Vicdanımla Boğuştum Durdum...
Sana Yazmak ve Yazmamak Arasında Saatlerce Gidip Geldim...
Biliyordum Duymak İstediğim Senin İyi Olduğuna Dair Bir Kaç Söz... Sanki Duyduğumda Rahatlayacaktım...
En Azından İyi Olduğundan Haberim Olacaktı... En Azından Yaşıyor ve Hayatta Olduğundan Emin Olacaktım...

Sahi Günlerin Nasıl Geçiyor? Benim Günlerim Gibi Islak mı??
Sende Gözyaşlarını Kurusun Diye Güneşe Seriyormusun?  Güneşe Serdiğinde Kaç Damla Yaşın Kuruyor?
Hala Gülümsüyormusun Hayata İnat?Yoksa Hala Küskün müsün Her Şeye?

Soracağım Bir Şey Daha Varda Lafı Nasıl Oraya Getireceğim, Hangi Cümlenin Sonunda Bu Soruyu Soracağım Bilmiyorum... Ondan Bu Kadar Zorlanıyorum..
Benden Gideli, Sende Biteli Çok Oldu Ya, Sevdin mi Başka Birisini... Aşık Oldun mu?
Başka Bir Kadın, Başka Bir Kalp, Yani Açıkçası Başka Bir Sevdiğin Sevgilin Oldu mu??

Hani Merak Ettiğimden Değil... Seni Çok Sevdiğimden Değil... Sana Aşık Olduğumdan Değil Öylesine Bir Soruydu... Boşver CEVAPLAMA! Hazır Değilim Cevapları Duymaya...
Kendimden Kaçan Bir Sağır... Hiçbir Şey Görmeyen Bir Körüm..

Sanırım Yine Bitme, Gitme Vaktim Geldi... Sen İyi Bakarsın Değil mi Kendine? Bakarsın Biliyorum....
Sen Yazmasanda Ben Yine Arada Yazarım Sana....
Günün Birinde Okursan Şayet Bu Mektupları, Ki Okumazsın Biliyorum,
Ama Okursanda Sakın Umutlanma Oldu mu??  Bunlar Benim Kendime, İçime Yazdığım Mektuplar...
Benim Sevdiğim "Sen"  Sen Değilsin... Benim Sevdiğim "Sen"  Benim İçimde Yaşıyor...
Ben İçime Yazıyorum Bu Mektupları... İşte Ondan Sen Yok Say Beni...

Sakın Yanlış Anlama... Seni Sevdiğimden, Sana Aşık Olduğumdan Değil Bu Satırlar...
Birinin İçinde Ölenleri Dışındaki Toprağa Gömmesi Gerekiyor... Bunu Ben İkimizin Yerine Yapıyorum Sakın Kızma Bana...

(Alıntı)
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi