JAMPS En las redes sociales

Hadi Sevgili Bana Sevdiğini Söyle
Okunma 6184
Yorumlar 0
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
bana-sevdigini-soyle.jpg
Hadi Sevgili Bana Sevdiğini Söyle

Hep Ağlasam Ama Kimse Duymasa Beni... Bağırsam Avaz Avaz Kimse Çığlık Sanmasa...
Sözlerimin En Hükümsüz Tarafını Atsam İçimden ve Hükmetsem Dağarcığımdaki Tüm Cümlelerle Yine Kendime...
Dilim Yüreğime Sözünü Geçiremiyor... Yürekten Konuşuyor Artık Benim Cümlelerim Dilim Aradan Çekildi Çoktan...
Vurgunlanmış Bir Yürekte Ağlıyor Cümlelerim... Yalnızlık Kelimelerimi Delip Geçiyor...
İnadına Bir Yorgunluk Yaşıyor Gönlüm... Kimseden Habersiz Sessiz ve Kimsesiz...
...
İçimden Gelmiyor Artık! Gelmiyor Hayatın Bu Yoruculuğuna Meydan Okumak... Kötü Biten Güzel Şeylere İnat Savaşmak İmkansızı Başarmak... Yoksun Sen Yanımda, En Sevdiğim Yok...!
Yaşadığım Şeyleri Bir Başkası Yaşasa Bu Kadar Güçlü Kalabilirmiydi Bilmiyorum..
Her Şeye Rağmen... Her Şeye İnat Seni Sayıklayabilirmiydi ?
Ölümün Esiğinde Seni Düşünüp Ağzındaki Bir Tanesi Bile Acılarına Son Vermeye Yetecek Zehirleri Birer Birer Tükürürmüydü?
Son İsteği Seni Sevdiğini Gözlerine Baka Baka Bir Kez Söylemek Olan Kaç İnsan Var Olabilir Hayatında?

İçimden Gelmiyor Artık Kimse İçin Savaşmak...
Önceden Ben Ne Olursa Olsun Üstlenirdim ve Düzeltirdim Herşeyi... Ben Üzülürdüm, Ben Düşünürdüm, Ben Arar, Ben Sorardım...
Şimdi Sıra Sende!
Çok Severdin Ya Beni... Canını Bile Verirdin...
Beni Böyle Kabul Edebilirmisin Peki?
Senin Yokluğundan Faydalanmak İsteyen Yabancı Eller Varken Etrafımda, Ama Ruhum Hala Sana Ait İken Kabul Edermisin Beni?
İçinden Geliyor mu Beni Hayata Döndürmek?
İçinden Geliyor mu Tutunabileceğim Tek Dal Olduğun Gerçeğini Kabullenip Bana Elini Uzatmak?
Beni Bu Karanlıktan Kurtarıp Aydınlığını Sonsuza Kadar Üstümde Tutmak Geliyor mu İçinden?

Sen En Derin Nefesimsin Benim... Başımı Her Döndürdüğümde Aklıma Hayali Düşensin...
Parmak Uçlarımdan Saç Diplerime Kadar Her Zerremle Aşk´ı Hissettiğimsin...
Sen En Zor Günlerimde Bile Kalbimden Hiç Çıkarmadığımsın...
Hayatım Mahvolurken Gün Be Gün Uğruna Savaştığım Tek Yar´sın..

Kalbimde Hala Sen Varsın...
Öyle Güçsüzüm ki Sevgili Sana Gel Demeye Bile Gücüm Yok...!
Sana "Gel" Demeye Gücüm Yok Sevgili Ama Sen Yine de Gel N'olursun...!
Varlığın Bile Beni Hayata Bağlarken Yanımda Olman Söker Atar Karanlıklarımı...
...
Hadi Sevgili Bana Sevdiğini Söyle... Ama Hiç "Seni Seviyorum" Cümlesi Olmasın İçinde...
Hadi Sevgili! Seviyorsan Yüreğin Gelsin Dile... Ben Dille Söylediğinin Dilde Kalacağını Biliyorum Nihayetinde... Verebiliyorsan Yüreğini Ver Elime... Yüreğini Ver ki İnanayım Sevdiğine...
Herkeslere Söylediklerini İse Bana Sakın Söyleme!

Hadi Sevgili Bana Sevdiğini Söyle...  "Ama, Keşke, Maalesef" li Cümleler Olmasın İçinde... Çünkü Ben Bitmemiş Cümleler İstemiyorum Aşk Defterimde...
Başla ve Bitir Gerekiyorsa Bütün Cümlelerini Ama Dediğim Gibi Tek Mazeret Olmasın İçinde...

Hadi Sevgili Bana Sevdiğini Söyle... "Senin İçin Ölüme Gözü Kara Giderim" Falan da Deme...  Sunabileceksen Gözü Kara Yaşamını Sun Bana... Adayabilirsen Ada Kalan Ömrünü Ömrüme...

Hadi Sevgili Bana Sevdiğini Söyle... İçinde "Dün ve Yarın" Olmasın.” Sadece "Bugün" Olsun... Bütün Cümlelerin Şimdiki Zamanda Dile Gelsin...

Hadi Sevgili Bana Sevdiğini Söyle... İçinde "Sen ve Ben de Olmasın. "Biz" Olsun Sadece... "Biz" Diye Başladığın Cümleyi Yine "Biz" Diye Bitirebilecek misin?
Hadi Sevgili! Bana Sevdiğini Söyle ve İnandır Beni Sevdiğine...

Ama Şimdi Mutluysan Ben Yokken Mutlu Kal... Varlığın Bile Yeter Benim Hayatta Kalmama...!!!

Bir Haziran Getirmisti Seni Bana, Bir Haziran Daha Getirir mi Dersin...?

(Alıntı)
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi