JAMPS En las redes sociales

Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları
Okunma 3699
Yorumlar 0
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Öğretmenler Günü Mesajları- Öğretmenler Günü - 24 Kasım Öğretmenler Günü - 24 Kasım Mesajları - Öğretmen - En Güzel Öğretmen Mesajları - Süper 24 Kasım Mesajı - Güzel Öğretmeneler Günü Mesajları - Öğretmeneler Gününüz Kutlu Olsun - Öğretmenelr Günü Kısa Mesajları - 24 Kasım Kısa Mesajları

Dünyanın En Değerli Varlıkları Olan Siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz

Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Turlu Fedakârlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Ülkemizin fedakâr öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Üzerimde emeği olan bütün öğretmenlerimin öğretmenler gününü en içten dileklerle kutluyorum.

Başöğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun.

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim.

Başarım da sen varsın… Kalbim ismini ansın. Saygılar senin olsun… Sevgili öğretmenim

Vatanın dört bir yanında fedakârca çalışarak bu ulvi görevi layıkıyla yerine getiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, başarılarının devamını dilerim

Sevgili Öğretmenim Türkiye Cumhuriyeti, çağı, bilimin ışığında sizlerin gayreti ile yakalayacaktır. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Bu günlere gelmemizde belki de en büyük emeğe sahip olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız.

Solmayan Güneş Çiçeği Tüm Öğretmenlerimizin günü kutlu olsun

Öğretmeyi Amaç Edinmiş Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü Kutluyorum

Geleceğimize ışık saçan öğretmenimiz, saçtığın ışık önce seni aydınlatsın, çevresini aydınlatan ama kendisi karanlıkta kalan mum olmaman dileğiyle. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Dünyanın En Tatlı Öğretmeninin Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Ömrünü vatanına ve milletine faydalı bir nesil yetiştirmekle geçiren bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Mesleki çabaları Dünya'nın kaderini etkileyecek çünkü Öğretmenler, inanıyorum ki, toplumun en sorumlu ve önemli bir üyesidir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Ben bir kişi de , dostluk, disiplin, rehberlik ve sevgi, her şeyi buldum. Ve o kişi sizsiniz (sizin öğretmenin adı) Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Öğretmen; girdiği yeri güneş gibi aydınlatan, aranan, beklenen, özlenen, gözlenen bir kimliğin sahibidir...Öğretmen; sadece öğreten değil, öğrencisinin yüreğine sevginin, şefkatin damgasını vuran kişidir...Aydınlık geleceğimizin kurucusu olan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler Günü'nü kutluyorum.

En kutsal meslek olan "Öğretmenlik" görevinde bulunan ve bulunduğu bu görevin hakkını veren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutlar; ebediyete göç etmiş tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet diliyorum...

Tüm eğitim çalışanlarının Öğretmenler Günü’nü kutluyor, aramızdan ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, sorunların en aza indirildiği bir çalışma hayatı beklentisiyle tüm öğretmenlerimize başarılar diliyoruz

Çocuklarımıza güzel ve faydalı bilgiler öğreten saygıdeğer öğretmenlirimizi hiçbir zaman unutamayız ve unutmamalıyız.can-ı gönülden öğretmenlerimizin gününü kutluyorum

Öpmek istiyorum o şefkatli elleri
Yerimde sayıyordum alıp geçtin ileri
Bana hep sen öğrettin o güzel günleri
Benim bilgi kaynağım sevgili öğretmeni
Öğretmenler günün kutlu olsun
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi