JAMPS En las redes sociales

Kısa Fıkralar
Okunma 1139932
Yorumlar 494
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
* Güvenliğiniz için bir kaç soru sormam gerekiyor. Doğum yeriniz?
- Erzurum...
* Doğum tarihiniz?
- 23 Ocak 1957
* Annenizin evlenmeden önceki soyadı?
- Anamı karıştırma lan bu işe
Teşekkür Edenler:
EVLENİRKEN NEREDEYDİN?
Adamın işi varmış, Ankara'ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kulağında bir ses :
-Binme, bu uçak düşecek! Dönmüş, bakmış, kimse yok, ama içine de bir kurt düşmüş,
binmemiş. İkinci uçağı beklerken kara haber ulaşmış :
-Uçak düştü kurtulan olmadı! Koşmuş Haydarpaşa'ya, bilet almış, tam trene binecek, aynı ses

kulağında :
-Binme bu trene, raydan çıkacak! Dönmüş, bakmış yine kimse yok, trene binmemiş, gelmiş eve, sabah gazeteyi açınca tüyleri ürpermiş :
-Tren Eskişehir'de raydan çıktı şu kadar ölü, şu kadar yaralı...
Allahına şükretmiş, koşup otobüse bilet almış, tam binerken yine o ses :
-Bu otobüse binme, freni patlayacak!
Dönmüş yine kimse yok! Dayanamamış, bağırmış :
-Sen kimsin yahu?
-Ben senin iyilik meleğinim!
Adam iyice kızmış :
-Ulan evlenirken neredeydin!
Teşekkür Edenler:
Temizlikçi Fadime
Açık öğretimden diploma almak için
Fen bilgisi sınavında hoca sorar
Fadime cevaplar:
Mide ne iş yapar?
Sindirim yapar, yediklerimizi öğütür
Akciğer ne iş yapar?
Solunum yapar, bizi yaşatır
Kalp ne iş yapar?
Dolaşım yapar
Peki... Beyin ne iş yapar?
Ha o mu ?
Bizim apartmanda kapıcılık yapar
Teşekkür Edenler:
Adamın biri çok kuvvetli öksürüyormuş, doktora gitmiş derdini anlatmış. Doktorda adama yanlışlıkla öksürük ilacı yerine müshil ilacı vermiş ve demişki: bir hafta boyunca yemeklerden sonra iç ve yanıma gel.

. Adam bir hafta sonra gelince, Doktor: Öksürüğün nasıl oldu deyince, Adamda: Cesaret edipte öksüremiyorum ki,demiş.
Teşekkür Edenler:
2 TANE MİNİBÜS VARMIŞ.BİR MİNİBÜSTE KAYNANALAR BİR MÜNİBÜSTE GELİNLER VARMIŞ.KAYNANALIRIN OLDUĞU MİNİBÜS KAZA YAPMIŞ.BÜTÜN GELİNLER OYNARKEN BİR GELİN AĞLIYORMUŞ.GELİNE SORMUŞLAR:NEDEN AĞLIYORSUN ? GELİNDE DEMİŞKİ, BEN KAYNANAMI EVDE UNUTTUM DEMİŞŞŞŞŞŞŞŞ
Teşekkür Edenler:
Kırşehirli Muavin
Bir kamyonun şoförü Nevşehirli, muavini de Kırşehirliymiş. Bir gün kamyona 6 metre yüksekliğinde yük yükleyip yola çıkmışlar. Bir süre sonra yüksekliği 5 metre olan bir köprüden geçeceklermiş. Kırşehirli muavin sağa sola bakınmış, Nevşehirli şoföre "Trafik yok, geç abi" demiş.
Teşekkür Edenler:
DEMİREL VE ECEVİT
Masal bu ya, Demirel ölmüs, öbür dünyaya gidince kendisine ceza olarak çok çok çirkin bir kadin vermisler ve bu dünyada hayatini bununla geçireceksin demisler. O da kaderine boyun egmis. Ama birde gezerken ne görsün, karsida Ecevit yaninda Demi Moore'la beraber degil mi?. Çok sinirlenmis ve Seytana çikip bunun bir haksizlik oldugunu söylemis. Seytanda ' Eh ! ne yapalim senin cezan böyle, Ecevit'e gelince o da
Demi Moore'in cezasi ...
Teşekkür Edenler:
Akıl hastahanesine havuz yapılmış. Deliler havuzu çok sevmişler; hatta o kadar çok sevmişler ki hemen havuza dalmaya başlamışlar. Doktorlardan biri delilerin yanına yanaşmış: – Havuzu nasıl buldunuz? Deliler de çok beğendiklerini, havuzun harika olduğunu söyleyip teşekkür etmişler. Doktor: – Beğenmenize çok sevindim. Yarın havuza su da dolduracağız
Teşekkür Edenler:
Akıl hastanesi başhekimi hastaları hastane odalarını geziyormuş. Odanın birisine girmiş bir bakmış bütün deliler zıplıyor. Doktora: – Bunlar neden zıplıyorlar? Doktor: – Bunlar kendilerini mısır patlağı zannediyorlar başhekimim Başhekim bakmış bir tanesi zıplamadan yatağın üzerinde sabit bir şekilde duruyor. Acaba akıllandımı diye düşünerek yanına yaklaşmış ve: – Sen neden ziplamıyorsun? – Ben tavaya yapıştım
Teşekkür Edenler:
Siyasi partilerden birinin başkanı ve idarecileri akıl hastanesini ziyaret eder. Başkan akıl hastanesi başhekimine sorar:

Bir insanın akıl hastanesine yatıp yatmayacağına nasıl karar veriyorsunuz?

Doktor:
- Bir küvete su dolduruyoruz. Sonra hastaya kaşık, fincan, ve kova veriyoruz. Sonra da küveti nasıl boşaltmayı tercih ettiğini soruyoruz.

Siz ne yapardınız?

Başkan:
- Ooo ! Anladım. Normal insan aklı kovayı tercih eder. Çünkü kova kaşık ve fincandan büyük.

Hayır, der doktor.
- Normal bir insan küvetin tıpasını çeker
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi