JAMPS En las redes sociales

Seni Sevdim
Okunma 3488
Yorumlar 0
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
vgEyyU.jpg

SENİ SEVDİM

Hiç kimse bu yüreğe senin kadar yakışmadı ve bu yürek hiç kimse için böyle, bu kadar çarpmadı hiç kimse bu cana senin kadar can olmadı ve bu can hiç kimse için böyle yanmadı. Göz görmeden el değmeden nefesi teninde hissetmeden de sevilirmiş derlerdi de güler geçerdim. Oluyormuş sımsıkı ve masum sımsıcak ve sınırsız seviliyormuş bir insan, bir can! Bu günlerde “Ben seni seviyorum ya sen sevmesen de olur” ve aklıma her geldikçe söyledim seni sevdim
Hiç kimse bu gözlere senin gözlerin kadar yerleşmedi ve bu gözler hiç kimse için böyle gülümsemedi. Gözlerini gözlerime diktim her gece sevgini ektim yüreğime anla diye hisset diye hatta sende sev diye umut ettim sadece hiç kimse dilime senin adın kadar düşmedi ve bu dil hiç kimseyi senin adın kadar zikretmedi. İşte böyle kara gözlüm işte böyle gece yüzlüm yüreğim gözlerim dilim canım ve yalnızlığım tepeden tırnağa seninle hayalinle özleminle ve sevginle yaşıyoruz. Anlar mısın duyarmısın bilir misin bilmem! Ama! Yüreğim iki kelime söylüyor sadece ve aklım tasdik ediyor;
SENİ SEVİYORUM
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi