JAMPS En las redes sociales

Sana Olan Duygularım
Okunma 3958
Yorumlar 0
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
sOVjZU.jpg
Sana Olan Duygularım

Dünyanın bütün güllerini toplasam sen eder mi hepsi? Ya dasen dünyanın bir ucunda ben bir ucunda olsak aramızdaki kilometrelerce uzaklık sana olan sevgimin büyüklüğünü ifade edebilir mi? Göz yaşlarımı günlerce biriktirsem bana vermiş olduğun özleminin acısını denizler gibi haykırsam sahillere kıyılara anlatabilir mi? Seninle beraberken mutluluğumu yağmurlar gibi şimşekler gibi haykırsam bütün dünyaya sana olan sevgimi bütün dünya beni anlar mı? Ne sende kalır yüreğim ne de senden vazgeçerim. Hayat beni senden almaya çalışsa da ben yinede seni isterim. Ben yinede sen derim Hasretin içimde dağlar gibi sende uçurumlar gibi sende büyür.Bütün dünyayı sana vereceğiz deseler deve benim olacağını bile bile senden vazgeçersem insan değilim.Ölüm sende cennet deseler ve senin olmadığını bildiğim her yer benim için cennet değil cehennemdir.Ulaşamayacağım sevgiler değilsen benim ulaşabileceğim sevgimsin. Her şeyimde sen bir tek sen değil içimde senin sevginle yücelir yaşamım.Biter hayatta yaşam sona erer.Bil ki sen bende bitmezsin bitemezsin. Seni seviyorum.Ya hayat sende son bulmalı benim yada benim hayatım sende son bulmalı. Hatıralar hatırladıkça sen seni hatırladıkça ben mahvolacağım yokluğunda. Yokluğun eğer sevdaysa kader dedikleri buysa ölümü bile göze aldım. Geliyorum sana sadece ben ve ben..Dünyanın bütün varlıklarını toplasam sen eder mi hepsi? Yadasana hissettiğim duygularımı anlatabilir mi dünyanın bütün karasal alanını hesaplasam ?Her şey yalan bir tek sen gerçeksin bana. Ölüm gelse seni alacağız dese ben yine senden vazgeçmem ve son sözüm yine seni seviyorum olurdu. "Seni seviyorum canısı.."
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi