JAMPS En las redes sociales

Sevgililer Günü Mesajları
Okunma 6332
Yorumlar 4
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin... Sevgililer günün kutlu olsun!

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi. Sevililer Günümüz Kutlu Olsun

Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım. Sevgililer günün kutlu olsun

Okadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi... Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle

Sen benim dünyama sürgün özel bir meleksin ve ben seni o kadar yürekten seveceğim ki bir daha cennete geri dönmek istemeyeceksin... Sevgililer günün kutlu olsun aşkım!

Teşekkür Edenler:

Bu Konudaki Yorumlar
Sevgililer Günü Mesajları - ErdogmusNet - 06-02-2015, Saat: 02:30
RE: Sevgililer Günü Mesajları - ErdogmusNet - 06-02-2015, Saat: 02:44
RE: Sevgililer Günü Mesajları - ErdogmusNet - 06-02-2015, Saat: 02:51
RE: Sevgililer Günü Mesajları - ErdogmusNet - 06-02-2015, Saat: 02:58
RE: Sevgililer Günü Mesajları - ErdogmusNet - 06-02-2015, Saat: 11:23

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi